WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: tags
ka: ტეგები

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: required
ka: აუცილებელი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Path
ka: გზა

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
