WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: tags
ml: അനുബന്ധങ്ങള്‍

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: required
ml: ആവശ്യമാണ്

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Path
ml: വഴി
