WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: tags
mn: шошгууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Path
mn: Зам
