WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: tags
mr: टॅग

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: required
mr: आवश्यक

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: categories
mr: गट

en: Path
mr: रस्ता
