WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: tags
nl: labels

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: required
nl: verplicht

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Categories
nl: Categorieën

en: Path
nl: Pad

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Is published
nl: Is gepubliceerd

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: Sticky status
nl: Status vastgeplakt

en: Attachment URL
nl: Bijlage-URL
