WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: required
oc: requesit

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Categories
oc: Categorias

en: Path
oc: Camin

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Feeds
oc: Flux

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Missing
oc: Mancant

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Comment status
oc: Estatut del comentari
