WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: tags
sk: menovky

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: required
sk: požadované

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: categories
sk: kategórie

en: Path
sk: Cesta

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Is published
sk: Je zverejnené

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Comment status
sk: Stav komentára

en: Enclosure
sk: Textový kvalifikátor
