WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Categories
sr: Категорије

en: Path
sr: Путања
