WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: tags
sv: etiketter

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: required
sv: obligatorisk

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Categories
sv: Kategorier

en: categories
sv: kategorier

en: Path
sv: Sökväg

en: Teaser
sv: Ingress

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Features
sv: Funktioner

en: Missing
sv: Saknas

en: User name
sv: Användarnamn

en: Is published
sv: Är publicerad

en: Post date
sv: Datum för inlägg

en: Comment status
sv: Status för kommenterar

en: Sticky status
sv: Status för klistrad
