WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: required
ta: தேவையானது

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்

en: Missing
ta: காணாமல்

en: User name
ta: பயனர் பெயர்
