WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: tags
te: వర్గాలు

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: required
te: తప్పనిసరి

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Features
te: విశేషాలు
