WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: tags
ur: اصناف

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: required
ur: ضروری

en: Comments
ur: تبصرے

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Path
ur: پاتھ
