Weather Underground (6.x-2.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Temperature
ru: Температура

en: English
ru: Английский

en: access administration pages
ru: доступ к страницам управления

en: Display Fields
ru: Показать Поля

en: Metric
ru: Метрическая
