Weather Underground (6.x-2.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Temperature
de: Temperatur

en: English
de: Englisch

en: access administration pages
de: Zugriff auf den Verwaltungsbereich

en: Metric
de: Metrisch

en: Cache Time
de: Cache-Zeit

en: Error Handling
de: Fehlerbehandlung
