Weather Underground (6.x-3.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Temperature
da: Temperatur

en: English
da: Engelsk

en: access administration pages
da: tilgå administrationssider

en: Timezone
da: Tidszone

en: Metric
da: Metrisk
