Weather Underground (6.x-3.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Temperature
et: Temperatuur

en: English
et: Inglise keel

en: access administration pages
et: ligipääs administreerimise lehtedele

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Display Fields
et: Näita välju

en: Metric
et: Meetermõõdustik
