Weather Underground (6.x-3.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: English
lv: Angļu

en: access administration pages
lv: piekļūt administrācijas lapām

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Metric
lv: Metrisks
