Weather Underground (6.x-3.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: English
nl: Engels

en: access administration pages
nl: toegang tot beheerpagina's

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Metric
nl: Metrisch
