Weather Underground (6.x-3.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Temperature
es: Temperatura

en: English
es: Inglés

en: access administration pages
es: acceder a las páginas de administración

en: Timezone
es: Zona horaria

en: Metric
es: Métrico
