Weather Underground (6.x-3.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Temperature
it: Temperatura

en: English
it: Inglese

en: access administration pages
it: accede alle pagine di amministrazione

en: Timezone
it: Fuso orario

en: Metric
it: Metrico
