Weather Underground (6.x-3.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Temperature
sk: Teplota

en: English
sk: Angličtina

en: access administration pages
sk: prístup k administrácii

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Metric
sk: Metrický
