Weather Underground (6.x-3.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Temperature
uk: Температура

en: English
uk: Англійська

en: access administration pages
uk: доступ до сторінок адміністрування

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Metric
uk: Метрична

en: Error Handling
uk: Обробка помилок

en: Precipitation information
uk: Інформація про опади
