wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: configure
af: verstel

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: edit block
af: wysig blok

en: edit the content of this block
af: wysig hierdie blok se inhoud

en: configure this block
af: Verstel hierdie blok
