wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: configure
ca: configura

en: Unpublished
ca: No publicat

en: edit block
ca: edita el bloc

en: edit menu
ca: edita el menú
