wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: configure
cs: nastavení

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: edit menu
cs: upravit menu
