wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: configure
et: seadista

en: edit menu
et: muuda menüüd
