wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Hasiera

en: Header
eu: Goiburua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: configure
eu: konfiguratu
