wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Pangunahing pahina

en: Header
fil: Ulunan

en: Left sidebar
fil: Kaliwang sidebar

en: Right sidebar
fil: Kanang sidebar

en: Footer
fil: Paanan

en: configure
fil: ayusin
