wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Header
gl: Encabezado

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé

en: configure
gl: configurar

en: edit menu
gl: editar menú
