wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Header
he: כותרת

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: configure
he: הגדר

en: edit menu
he: עריכת תפריט
