wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Home
hi: मुख्य  पृष्ठ

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: configure
hi: विन्यास करें
