wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Home
id: Depan

en: Left sidebar
id: Kolom sisi kiri

en: Right sidebar
id: Kolom sisi kanan

en: Footer
id: Teks bawah halaman

en: configure
id: konfigurasi
