wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Header
ja: ヘッダー

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: configure
ja: 設定

en: Unpublished
ja: 未公開

en: edit menu
ja: メニューを編集
