wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: configure
jv: konfigurasi

en: edit menu
jv: ngubah menu
