wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Header
kk: Тақырып

en: Left sidebar
kk: Сол жақ тақтасы

en: Right sidebar
kk: Оң жақ тақтасы

en: Footer
kk: Футер

en: configure
kk: баптау

en: edit menu
kk: менюді өңдеу
