wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: configure
ku: سازبکە
