wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Unpublished
lt: Nepublikuojamas

en: edit block
lt: Redaguoti bloką

en: edit the content of this block
lt: Redaguoti šio bloko turinį

en: configure this block
lt: Konfigūruoti šį bloką

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: edit the menu that defines this block
lt: Redaguoti meniu, kuris nustato šį bloką
