wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: configure
mn: тохируулах
