wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: configure
nl: instellen

en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

en: edit block
nl: blok bewerken

en: edit menu
nl: menu bewerken
