wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Header
nn: Topptekst

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: configure
nn: konfigurer

en: Unpublished
nn: Upublisert
