wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Home
pt: Início

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Left sidebar
pt: Barra esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: configure
pt: configurar

en: Unpublished
pt: Não Publicado

en: edit block
pt: editar bloco

en: edit the content of this block
pt: editar o conteúdo deste bloco

en: configure this block
pt: configurar este bloco

en: edit menu
pt: editar menu
