wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: configure
ro: configurează

en: edit menu
ro: editare meniu
