wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Header
sk: Nadpis

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: configure
sk: konfigurácia

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: edit menu
sk: upraviť menu
