wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: configure
sl: nastavi

en: edit menu
sl: uredi meni
