wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Header
sq: Titulli

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: configure
sq: konfigurimi

en: edit menu
sq: ndrysho menunë
