wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: configure
sv: konfigurera

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: edit menu
sv: redigera meny
