wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Header
uk: Шапка

en: Left sidebar
uk: Ліва колонка

en: Right sidebar
uk: Права колонка

en: Footer
uk: Підвал

en: configure
uk: налаштувати

en: Unpublished
uk: Неопубліковане

en: edit menu
uk: змінити меню
