wyo theme (6.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Trang chủ

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: configure
vi: cấu hình

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
