Wysiwyg (6.x-2.0) - en to bo translation catalogue (170 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Top
bo: འགོ

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Input format
bo: ནང་འཇུག་གི་རྣམ་བཞག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Smiley
bo: རྣམ་འགྱུར

en: Basic setup
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Allow users to choose default
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་སྔར་ཡོད་ཀྱི་རྣམ་པ་སྤྱོད་དུ་འཇུག་པ

en: Buttons and plugins
bo: གནོན་མཐེབ་དང་སྒྲིག་ལྷུ

en: Editor appearance
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་ཕྱི་དབྱིབས

en: Toolbar location
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ་གྱི་གནས

en: Path location
bo: འགྲོ་ལམ་གྱི་གནས།

en: Enable resizing button
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བྱེད་ཀྱི་མཐེབ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Block formats
bo: ལྷུ་ལག་གི་རྣམ་གཞག

en: Cleanup and output
bo: གཙང་དག་བཟོ་བ་དང་ཕྱིར་འདྲེན

en: Verify HTML
bo: HTML ངོས་འཛིན་བྱེད་པ

en: Preformatted
bo: སྔོན་དུ་རྣམ་གཞག་སྒྲིག་ཡོད་པ

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
bo: &lt;font&gt;་དབྱེ་རྟགས་དེ་བཟོ་ལྟར་ལ་བརྗེ་བ

en: Remove linebreaks
bo: ཡིག་ཕྲེང་གི་རྟགས་གསུབ་པ

en: Apply source formatting
bo: ཡོང་ཁུངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག་སྤྱོད་པ

en: Editor CSS
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་ CSS

en: CSS path
bo: CSS སྦྲེལ་ལམ

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Left
bo: གཡོན

en: Superscript
bo: གོང་ཡིག

en: Show blocks
bo: ཚན་པ་སྟོན་པ

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Redo
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Italic
bo: གསེག་བྲིས

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Source code
bo: ཐོག་མའི་སྒྲིག་ཡིག

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Subscript
bo: འོག་ཡིག

en: Indent
bo: སྐུམ་པ

en: Outdent
bo: ཕྱིར་ལ་འབུར་པ

en: Unlink
bo: སྦྲེལ་ཐག་གཅོད་པ

en: Bullet list
bo: རྟགས་རིས་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Blockquote
bo: ཚན་པ་ལུང་འདྲེན་པ

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Underline
bo: འོག་ཐིག

en: Cut
bo: གཅོད་པ

en: Paste
bo: སྦྱོར་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Acronym
bo: བསྡུས་བྲིས

en: Button alignment
bo: གནོན་མཐེབ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Example:
bo: དཔེ་བརྗོད།

en: Citation
bo: ལུང་འདྲེན

en: Numbered list
bo: ཨང་རྟགས་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Not installed.
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད།

en: Teaser break
bo: གནད་ཡིག་མཚམས་གཅོད་བྱེད

en: %editor profile for %format
bo: %format་ཡི་%editor་སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Enabled by default
bo: སྔར་ཡོད་དུ་ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ཐུབ་མཁན་གྱི་སྔར་ཡོད་ཀྱི་རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་གནས་སྟངས། གལ་སྲིད་གཤམ་གྱི་གདམ་ཚན་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད་ན། སྤྱོད་མཁན་གྱིས་གནས་སྟངས་འདི་བརྗེ་ཐུབ།

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
bo: གལ་སྲིད་སྤྱོད་ཆོག་ན། སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ཐོ་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད་ནས་རང་ཉིད་ཀྱི་རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་སྔར་ཡོད་རྣམ་པ་དེ་གདམ་ཆོག

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
bo: <em>སྣ་མང་ཡིག་གེ་ནུས་ཡོད་དང་ནུས་མེད་ཀྱི་</em>བརྗེ་རེས་སྦྲེལ་ཐག་སྟོན་པ

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
bo: <em>སྣ་མང་ཡིག་གེའི་ནུས་ཡོད་དང་ནུས་མེད་ཀྱི་</em>བརྗེ་རེས་སྦྲེལ་ཐག་དེ་ཡིག་གེའི་ཁུལ་ཞིག་གི་འོག་ཏུ་སྟོན་དགོས་མིན། གལ་སྲིད་ནུས་མེད་བཟོས་ཡོད་ན། སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྒྲིག་འགོད་དམ་སྤྱི་ཡོངས་ཀྱི་སྔར་ཡོད་སྒྲིག་འགོད་དེ་སྤྱོད་ངེས།༼གོང་དུ་གཟིགས་རོགས༽

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
bo: གདམ་ཚན་འདི་ཡིས་རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་སྒྲོམ་དེ་རྩོམ་སྒྲིག་ཁུལ་གྱི་གོང་དང་ཡང་ན་འོག་ཏུ་སྟོན་པར་ཚོད་འཛིན་བྱེད།

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
bo: གདམ་ཚན་འདི་ཡིས་རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་སྒྲོམ་ནང་གི་རྟགས་རིས་ཀྱི་སྙོམས་སྒྲིག་བྱེད་སྟངས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད།

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
bo: གང་ནས་HTML་གཞི་རྒྱུའི་འགྲོ་ལམ་མངོན་འཆར་བྱེད།（དཔེར་ན།：<code>body > table > tr > td</code>）

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
bo: གདམ་ཚན་འདི་ཡིས་ཆེ་ཆུང་སྡེབ་སྒྲིག་བྱེད་པའི་མཐེབ་གཅུས་སྤྱོད་པ།/འགོག་པར་བྱེད། གལ་ཏེ་སྤྱད་ན། ་ཆེ་ཆུང་སྡེབ་སྒྲིག་བྱེད་པའི་མཐེབ་གཅུས་འགྲོ་ལམ་གནས་ཡུལ་རྣམ་པའི་སྡེ་ངེས་པར་དུ་"སྟེང་དུ་"ཡང་ན "འོག་ཏུ་"མངོན་འཆར་བྱེད་པ་སྡེབ་སྒྲིག་བྱེད་དགོས།

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
bo: གལ་སྲིད་ནུས་ཡོད་བཟོས་ན། གནོད་འཚེ་བཟོ་སྲིད་པའི་སྒྲིག་ཡིག དཔེར་ན།<code>&lt;HEAD&gt;</code>་ལྟ་བུའི་དབྱེ་རྟགས་རྣམས་HTML ཡི་ནང་དོན་ནས་གསུབ་ཐུབ།

en: If enabled, the editor will insert TAB characters on tab and preserve other whitespace characters just like a PRE element in HTML does.
bo: གལ་སྲིད་ནུས་ཡོད་བཟོས་ན། རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆས་རེའུ་མིག་༼tab༽ཡིག་འབྲུ་རེའུ་མིག་ལ་འཇུག་པ་དང་། ཡིག་འབྲུ་སྟོང་བ་གཞན་དག་HTML ནང་གི་PRE གྲུབ་ཆ་ལྟར་རྒྱུན་འཁྱོངས་བྱེད།

en: If enabled, HTML tags declaring the font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline CSS styles.
bo: གལ་སྲིད་ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད་ན། HTML དབྱེ་རྟགས་ཀྱིས་གཏན་འབེབ་བྱས་པའི་ཡིག་གཟུགས་ཆེ་ཆུང་། ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁོངས། ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག་དང་ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་རྒྱབ་ལྗོངས་ཁ་དོག་སོགས་ཕྲེང་ནང་གི་CSS བཟོ་ལྟར་གྱིས་བརྗེ་ངེས།

en: If enabled, the editor will remove most linebreaks from contents. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
bo: གལ་སྲིད་ནུས་ཡོད་བཟོས་ན། རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆས་ནང་དོན་གྱི་ཡིག་ཕྲེང་མང་ཆེ་ཤོས་གསུབ་ངེས། གདམ་ཚན་འདི་ནུས་མེད་བཟོས་ན། ནང་འཇུག་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་གཞན་དང་རྙོག་འཛིང་མེད་པ་འགོག་ཐུབ།

en: If enabled, the editor will re-format the HTML source code. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
bo: གལ་སྲིད་ནུས་ཡོད་བཟོས་ན། རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆས་HTML ཡི་ཐོག་མའི་སྒྲིག་ཡིག་དེ་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་ངེས། གདམ་ཚན་འདི་ནུས་མེད་བཟོས་ན། ནང་འཇུག་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་གཞན་དང་རྙོག་འཛིང་མེད་པ་འགོག་ཐུབ།

en: Force cleanup on standard paste
bo: བཙན་གྱིས་སྤྱིར་བཏང་གི་སྦྱོར་བ་གཙང་སུབ་བྱེད་པ།

en: If enabled, the default paste function (CTRL-V or SHIFT-INS) behaves like the "paste from word" plugin function.
bo: གལ་ཏེ་སྤྱད་ན། སོར་འཇོག་བྱས་ཡོད་པའི་སྦྱོར་བའི་བྱེད་ནུས་(CTRL-V དང་ཡང་ན SHIFT-INS)" Wordནས་སྦྱོར་བའི་"བསྒར་ལྷུའི་བྱེད་ནུས་དང་མཚུངས་བར་འགྱུར།

en: Comma separated list of HTML block formats. Possible values: <code>@format-list</code>.
bo: HTML ཚན་པའི་རྣམ་བཞག་སྟེ། ཚེག་འབྲིང༼,༽གིས་དབྱེ་མཚམས་བཟོས་པའི་མིང་ཐོ། སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ལ། <code>@format-list</code>་ཡོད།

en: Use theme CSS
bo: བརྗོད་གཞིའི་CSS་སྤྱོད་པ

en: Define CSS
bo: CSS གཏན་འབེབ་བྱེད་པ

en: Editor default CSS
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་སྔར་ཡོད་CSS

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />Use theme CSS - loads stylesheets from current site theme.<br/>Define CSS - enter path for stylesheet files below.<br />Editor default CSS - uses default stylesheets from editor.
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཁུལ་དུ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་CSS གཏན་འབེབས་བྱེད་པ། <br />བརྗོད་གཞིའི་CSS སྤྱོད་ན། མིག་སྔའི་དྲ་ཚིགས་བརྗོད་གཞི་ནས་བཟོ་ལྟའི་ཡིག་ཆ་ནང་འདྲེན་བྱེད་པ།<br /> CSS གཏན་འབེབས་བྱས་ན། གཤམ་དུ་བཟོ་ལྟ་ཡིག་ཆའི་སྦྲེལ་ལམ་ནང་འཇུག་བྱོས།<br />རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་སྔར་ཡོད་CSS སྤྱད་ན། རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་སྔར་ཡོད་ཀྱི་བཟོ་ལྟའི་ཡིག་ཆ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ངེས།

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
bo: གལ་སྲིད་གོང་དུ་CSS གཏན་འབེབ་ཞེས་པ་བདམས་ན། CSS ཡི་ཡིག་ཆའི་སྦྲེལ་ལམ་ཞིག་ནང་འཇུག་དང་ཡང་ན་ཚེག་འབྲིང, ཡིས་མཚམས་བཅད་པའི་CSS ཡིག་ཆའི་མིང་ཐོ་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཚབ་བརྗེ་རྟགས།：<code>%b</code> (རྩ་བའི་འགྲོ་ལམ། དཔེར་ན། : <code>/</code>)，<code>%t</code> (བརྗོད་གཞིའི་འགྲོ་ལམ། དཔེར་ན།: <code>themes/garland</code>)

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from all loaded stylesheet(s).
bo: གནས་ཚུལ་ལ་གཞིགས་ཏེ་ཡིག་གཟུགས་བཟོ་ལྟའི་མར་འཐེན་མིང་ཐོ་ལ CSS་ཡི་སྒྲིག་དཔེ་གཏན་འབེབ་བྱེད་པ། <br />ཕྲེང་རེ་ནང་གི་རྣམ་གཞག་!format་ལ་སྒྲིག་དཔེ་རེ་ནང་འཇུག་བྱེད་པ། དཔེར་ན། !example<br />གལ་སྲིད་སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན། CSS སྒྲིག་དཔེ་དེ་རང་འགུལ་ངང་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་བཟོ་ལྟའི་ཡིག་ཆ་ནས་ནང་འདྲེན་བྱེད་ངེས།

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
bo: %format་ཡི་Wysiwyg སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: No editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་མེད་པ།

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
bo: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">ཚུར་ལེན</a>)

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
bo: ཡིག་ཚགས་ཚུར་བཏོན་ནས་དེའི་ནང་དོན་དག་གཤམ་གྱི་གནས་ལ་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ། <br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
bo: ཡིག་མཛོད་དངོས་དེ་འདི་ནས་རྙེད་ཐུབ། <br /><code>@library-filepath</code>

en: Installation instructions
bo: སྒྲིག་འཇུག་གསལ་བཤད

en: There are no editor libraries installed currently. The following list contains a list of currently supported editors:
bo: མིག་སྔར་རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་ཡིག་མཛོད་གང་ཡང་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད། གཤམ་གྱི་མིང་ཐོ་རུ་མིག་སྔར་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་པའི་རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ་དག་འཆར་ཡོད།

en: Are you sure you want to remove the profile for %name?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%name་ཡི་ངོ་སྤྲོད་གསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Wysiwyg profile for %name has been deleted.
bo: %name་ཡི་Wysiwyg ཡིག་ཆ་བསུབ་ཟིན།

en: Configure client-side editors.
bo: སྤྱོད་མཁན་ངོས་ཀྱི་རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ་སྒྲིག་འགོད།

en: Disable rich-text
bo: སྣ་འཛོམས་པའི་ཡིག་གེ་ནུས་མེད་བཟོ་བ

en: Enable rich-text
bo: སྣ་མང་ཡིག་གེ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: The version of %editor could not be detected.
bo: %editor་ཡི་པར་གཞི་རྙེད་མ་ཐུབ།

en: The installed version %version of %editor is not supported.
bo: %editor་ལ་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་པའི་པར་གཞི་%version་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་མི་བྱེད།

en: Strike-through
bo: གསུབ་ཐིག

en: Align left
bo: གཡོན་དུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Align center
bo: དཀྱིལ་དུ་སྙོམ་སྒྲིག

en: Align right
bo: གཡས་སུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Justify
bo: ཟུར་སྙོམས་སྒྲིག

en: Forecolor
bo: མདུན་གྱི་མདོག

en: Backcolor
bo: རྒྱབ་མདོག

en: Horizontal rule
bo: འཕྲེད་ཐིག

en: Paste Text
bo: ཡིག་གེ་སྦྱོར་བ

en: Paste from Word
bo: Word ནས་སྦྱོར་བ

en: Remove format
bo: རྣམ་གཞག་གསུབ་པ

en: Character map
bo: ཡིག་འབྲུའི་འཆར་བཀོད

en: HTML block format
bo: HTML ཚན་པའི་རྣམ་གཞག

en: Font style
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Create DIV container
bo: DIV འཇུག་སྣོད་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: FitWindow
bo: སྒེའུ་ཁུང་དང་འཚམ་པ

en: Check spelling
bo: དག་ཆར་ཞིབ་བཤེར

en: Autogrow
bo: རང་འགུལ་གྱིས་འཕར་བ

en: Table drag/resize
bo: རེའུ་མིག་གི་འདྲུད་འཐེན་ནམ་ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བྱེད

en: Table: Cell properties
bo: རེའུ་མིག དྲ་མིག་གི་བཟོ་སྟངས

en: Table: Insert row after
bo: རེའུ་མིག འདིའི་མཚམས་སུ་ཕྲེང་སྣོན་པ

en: Table: Insert column after
bo: རེའུ་མིག འདིའི་མཚམས་སུ་བསྟར་པ་སྣོན་པ

en: Table: Insert cell after
bo: རེའུ་མིག འདིའི་མཚམས་སུ་དྲ་མིག་སྣོན

en: Table: Delete rows
bo: རེའུ་མིག ཕྲེང་གསུབ་པ

en: Table: Delete columns
bo: རེའུ་མིག བསྟར་པ་གསུབ་པ

en: Table: Delete cells
bo: རེའུ་མིག དྲ་མིག་གསུབ་པ

en: Table: Merge cells
bo: རེའུ་མིག དྲ་མིག་མཉམ་དུ་སྒྲིལ་བ

en: Table: Horizontal split cell
bo: རེའུ་མིག འཕྲེད་དུ་ཁ་བགོས་པའི་དྲ་མིག

en: Sup
bo: གོང་ཡིག

en: Sub
bo: འོག་ཡིག

en: Clean-up
bo: གཙང་དག་བཟོ

en: Visual aid
bo: མཐུང་རུང་རོགས་རམ།

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Advanced horizontal rule
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཕྲེད་ཐིག

en: Advanced image
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་པར་རིས

en: Advanced link
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Auto save
bo: རང་འགུལ་གྱིས་ཉར་ཚགས

en: Context menu
bo: གོང་འོག་ནང་དོན་གྱི་གདམ་བྱང

en: Left-to-right
bo: གཡོན་ནས་གཡས་སུ

en: Right-to-left
bo: གཡས་ནས་གཡོན་དུ

en: Emotions
bo: རྣམ་འགྱུར

en: Inline popups
bo: ནང་འབྲེལ་གྱི་སྒེའུ་ཁུང

en: Insert date
bo: ཟླ་ཚེས་འཇུག་པ

en: Insert time
bo: དུས་ཚོད་འཇུག་པ

en: Insert layer
bo: རིས་རིམ་བར་འཇུག

en: Move forward
bo: མདུན་དུ་སྤོ་བ།

en: Move backward
bo: མཇུག་དུ་སྤོ་བ།

en: Absolute
bo: བལྟོས་མེད་གནས།

en: Paste text
bo: ཡིག་གེ་སྦྱོར་བ

en: Style properties
bo: བཟོ་ལྟའི་གཏོགས་གཤིས།

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་ཚིག

en: Inserted
bo: ནང་དུ་བཅུག་ཟིན་པ

en: Safari compatibility
bo: Safari དང་མཐུན་སྦྱོར་གྱི་ནུས་པ

en: Spell check
bo: དག་ཆ་ཞིབ་བཤེར

en: Font Color
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Show/hide hidden elements
bo: མངོན་མེད་པའི་གྲུབ་ཆ་སྟོན་པ་དང་སྦས་པ

en: Separate the teaser and body of this content
bo: ནང་དོན་གྱི་འདི་གནད་བསྡུས་དང་གཞུང་དངོས་ལོག་ཏུ་དབྱེ་བ
