Wysiwyg (6.x-2.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Hide
se: Čiega

en: Print
se: Čálit

en: About
se: Birra
